clock  SELČ |  UTC | 1 z 65 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2015/16:
Martin Dvořák (CCC), Piotr Raczynski (PIT), Mathias Münch (MMU), Thomas Holloran (TWH), Bob Fielder (CKF), Jaroslav Valouch (JV1), Jon Holland (123), Helmut Künne (F9), Jan Oorthuijsen (WW) & Miloš "Cadfael" Koch (MK).

AlpenPokal 2016 › Závodníci

  # CNJménoPříjmeníTyp větroněStát
01ArgentinaCHACharlswashCharlswashDiscus2Argentina
02Argentina3JJuansOsellaDiscus2Argentina
03BelgiumREAQuintenHermansDiscus2Belgium
04BrazilRQReneQueirozLS8Brazil
05Czech RepublicA22JánPodolanDiscus2Czech Republic
06Czech RepublicJV1JaroslavValouchDiscus2Czech Republic
07Czech Republic63PetrSadíkLS8Czech Republic
08Czech RepublicR1KRudolfKalousekDiscus2Czech Republic
09Czech RepublicVRJosefPatockaDiscus2Czech Republic
10Czech RepublicMKMilošKochASW28Czech Republic
11Czech RepublicJNJanNyčLS8Czech Republic
12Czech RepublicPJEJiříEhrenbergerASW28Czech Republic
13Czech RepublicRUMRadekMicaLS8Czech Republic
14Czech RepublicEMAEmanSadíkLS8Czech Republic
15Czech RepublicSOPPetrPoláchDiscus2Czech Republic
16Czech Republic27LukášZemekDiscus2Czech Republic
17Czech RepublicS50JosefŠpiříkLS8Czech Republic
18Czech RepublicSTPavel ŠnajdrDiscus2Czech Republic
19Czech RepublicN31JiříNěmečekLS8Czech Republic
20Czech RepublicADXJiříAdamLS8Czech Republic
21Czech RepublicCCCMartinDvořákLS8Czech Republic
22Czech RepublicBZZZděnkaŽažováASW28Czech Republic
23Czech RepublicJHOJiriHolubDiscus2Czech Republic
24Czech RepublicTBTomášBrotánekDiscus2Czech Republic
25Czech Republic7TPetrPlintaLS8Czech Republic
26Czech RepublicJIKJirkaKrčmářLS8Czech Republic
27Czech RepublicLFMLubošFaitzDiscus2Czech Republic
28GermanyF9HelmutKuenneDiscus2Germany
29GermanyMMUMathiasMuenchASW28Germany
30GermanyMNMarcusNeumannDiscus2Germany
31GermanyDANDenisBaranovLS8Germany
32GermanyB54BernhardArndtASW28Germany
33FranceGE7GoldenEagleDiscus2France
34LithuaniaVG1VydasGuobužasLS8Lithuania
35LithuaniaSG1SauliusGuobužasLS8Lithuania
36NorwayAXMArne MartinGüettlerLS8Norway
37New ZealandABOAbookzzptAbookzzptLS8New Zealand
38PolandPITPiotrRaczynskiDiscus2Poland
39PolandWRWWitoldRozakLS8Poland
40Poland030MarekMarcusDiscus2Poland
41PolandHPOHenrykPiekosASW28Poland
42PolandLTOLeszekTomasikDiscus2Poland
43PolandAG0AdamGórskiLS8Poland
44PolandDB9WłodzimierzKowalskiASW28Poland
45PolandTZ2TomaszZwolinskiLS8Poland
46PolandMRMMarcinMartynaDiscus2Poland
47RomaniaERAOvidiuFederLS8Romania
48RussiaMATMathewetMathewetLS8Russia
49RussiaAV7AlekseyChernovLS8Russia
50Russia574ValentinTornaviDiscus2Russia
51RussiaD2ADmitryAndreyevDiscus2Russia
52Slovak RepublicMK7MiroslavKučeraDiscus2Slovak Republic
53Slovak RepublicMILMiroslavLadňákDiscus2Slovak Republic
54Slovak RepublicEPErikPraznovskýLS8Slovak Republic
55Slovak RepublicH7JardoPinčekDiscus2Slovak Republic
56SerbiaIDMMicoIvanovicDiscus2Serbia
57TurkeyJAMJamepirwayJamepirwayDiscus2Turkey
58United Kingdom123JonHollandLS8United Kingdom
59United StatesCMCarlosMikelsenASW28United States
60United StatesRXGaryMillerDiscus2United States
61United StatesJS6JanSvetlikASW28United States
62---BARBarnypokBarnypokASW28---
63South AfricaGHZGregoryHartDiscus2South Africa
64South AfricaJP0JohanPretoriusDiscus2South Africa
65South AfricaWTFJasonAdriaanDiscus2South Africa

Typy kluzáků používané v soutěži

Státy zapojené do soutěže