clock  SELČ |  UTC | 1 z 66 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2015/16:
Martin Dvořák (CCC), Piotr Raczynski (PIT), Mathias Münch (MMU), Thomas Holloran (TWH), Bob Fielder (CKF), Jaroslav Valouch (JV1), Jon Holland (123), Helmut Künne (F9), Jan Oorthuijsen (WW) & Miloš "Cadfael" Koch (MK).

AlpenPokal 2016 › Závodníci

  # CNJménoPříjmeníTyp větroněStát
01New ZealandABOAbookzzptAbookzzptLS8New Zealand
02Czech RepublicADXJiříAdamLS8Czech Republic
03South AfricaWTFJasonAdriaanDiscus2South Africa
04SloveniaAGRAgrohimttfAgrohimttfDiscus2Slovenia
05RussiaD2ADmitryAndreyevDiscus2Russia
06GermanyB54BernhardArndtASW28Germany
07GermanyDANDenisBaranovLS8Germany
08---BARBarnypokBarnypokASW28---
09Czech RepublicTBTomášBrotánekDiscus2Czech Republic
10ArgentinaCHACharlswashCharlswashDiscus2Argentina
11RussiaAV7AlekseyChernovLS8Russia
12Czech RepublicCCCMartinDvořákLS8Czech Republic
13FranceGE7GoldenEagleDiscus2France
14Czech RepublicPJEJiříEhrenbergerASW28Czech Republic
15Czech RepublicLFMLubošFaitzDiscus2Czech Republic
16RomaniaERAOvidiuFederLS8Romania
17PolandAG0AdamGórskiLS8Poland
18NorwayAXMArne MartinGüettlerLS8Norway
19LithuaniaSG1SauliusGuobužasLS8Lithuania
20LithuaniaVG1VydasGuobužasLS8Lithuania
21South AfricaGHZGregoryHartDiscus2South Africa
22BelgiumREAQuintenHermansDiscus2Belgium
23United Kingdom123JonHollandLS8United Kingdom
24Czech RepublicJHOJiriHolubDiscus2Czech Republic
25SerbiaIDMMicoIvanovicDiscus2Serbia
26TurkeyJAMJamepirwayJamepirwayDiscus2Turkey
27Czech RepublicR1KRudolfKalousekDiscus2Czech Republic
28Czech RepublicMKMilošKochASW28Czech Republic
29PolandDB9WłodzimierzKowalskiASW28Poland
30Czech RepublicJIKJirkaKrčmářLS8Czech Republic
31Slovak RepublicMK7MiroslavKučeraDiscus2Slovak Republic
32GermanyF9HelmutKuenneDiscus2Germany
33Slovak RepublicMILMiroslavLadňákDiscus2Slovak Republic
34Poland030MarekMarcusDiscus2Poland
35PolandMRMMarcinMartynaDiscus2Poland
36RussiaMATMathewetMathewetLS8Russia
37Czech RepublicRUMRadekMicaLS8Czech Republic
38United StatesCMCarlosMikelsenASW28United States
39United StatesRXGaryMillerDiscus2United States
40GermanyMMUMathiasMuenchASW28Germany
41Czech RepublicN31JiříNěmečekLS8Czech Republic
42GermanyMNMarcusNeumannDiscus2Germany
43Czech RepublicJNJanNyčLS8Czech Republic
44Argentina3JJuansOsellaDiscus2Argentina
45Czech RepublicVRJosefPatockaDiscus2Czech Republic
46PolandHPOHenrykPiekosASW28Poland
47Slovak RepublicH7JardoPinčekDiscus2Slovak Republic
48Czech Republic7TPetrPlintaLS8Czech Republic
49Czech RepublicA22JánPodolanDiscus2Czech Republic
50Czech RepublicSOPPetrPoláchDiscus2Czech Republic
51Slovak RepublicEPErikPraznovskýLS8Slovak Republic
52South AfricaJP0JohanPretoriusDiscus2South Africa
53BrazilRQReneQueirozLS8Brazil
54PolandPITPiotrRaczynskiDiscus2Poland
55PolandWRWWitoldRozakLS8Poland
56Czech RepublicEMAEmanSadíkLS8Czech Republic
57Czech Republic63PetrSadíkLS8Czech Republic
58Czech RepublicSTPavel ŠnajdrDiscus2Czech Republic
59Czech RepublicS50JosefŠpiříkLS8Czech Republic
60United StatesJS6JanSvetlikASW28United States
61PolandLTOLeszekTomasikDiscus2Poland
62Russia574ValentinTornaviDiscus2Russia
63Czech RepublicJV1JaroslavValouchDiscus2Czech Republic
64Czech RepublicBZZZděnkaŽažováASW28Czech Republic
65Czech Republic27LukášZemekDiscus2Czech Republic
66PolandTZ2TomaszZwolinskiLS8Poland

Typy kluzáků používané v soutěži

Státy zapojené do soutěže