clock  SELČ |  UTC | 1 z 65 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2015/16:
Martin Dvořák (CCC), Piotr Raczynski (PIT), Mathias Münch (MMU), Thomas Holloran (TWH), Bob Fielder (CKF), Jaroslav Valouch (JV1), Jon Holland (123), Helmut Künne (F9), Jan Oorthuijsen (WW) & Miloš "Cadfael" Koch (MK).

AlpenPokal 2016 › Závodníci

  # CNJménoPříjmeníTyp větroněStát
01Czech RepublicMKMilošKochASW28Czech Republic
02Slovak RepublicEPErikPraznovskýLS8Slovak Republic
03Czech RepublicCCCMartinDvořákLS8Czech Republic
04Czech RepublicBZZZděnkaŽažováASW28Czech Republic
05Czech RepublicTBTomášBrotánekDiscus2Czech Republic
06Czech RepublicJIKJirkaKrčmářLS8Czech Republic
07Czech RepublicLFMLubošFaitzDiscus2Czech Republic
08PolandDB9WłodzimierzKowalskiASW28Poland
09United Kingdom123JonHollandLS8United Kingdom
10BrazilRQReneQueirozLS8Brazil
11PolandTZ2TomaszZwolinskiLS8Poland
12Czech RepublicJHOJiriHolubDiscus2Czech Republic
13United StatesRXGaryMillerDiscus2United States
14South AfricaJP0JohanPretoriusDiscus2South Africa
15Argentina3JJuansOsellaDiscus2Argentina
16LithuaniaSG1SauliusGuobužasLS8Lithuania
17LithuaniaVG1VydasGuobužasLS8Lithuania
18GermanyF9HelmutKuenneDiscus2Germany
19Czech RepublicN31JiříNěmečekLS8Czech Republic
20Czech RepublicSTPavel ŠnajdrDiscus2Czech Republic
21Czech RepublicA22JánPodolanDiscus2Czech Republic
22RussiaD2ADmitryAndreyevDiscus2Russia
23PolandHPOHenrykPiekosASW28Poland
24RussiaAV7AlekseyChernovLS8Russia
25Czech RepublicVRJosefPatockaDiscus2Czech Republic
26Slovak RepublicMK7MiroslavKučeraDiscus2Slovak Republic
27Czech RepublicPJEJiříEhrenbergerASW28Czech Republic
28Czech RepublicRUMRadekMicaLS8Czech Republic
29PolandPITPiotrRaczynskiDiscus2Poland
30Czech RepublicSOPPetrPoláchDiscus2Czech Republic
31Czech Republic27LukášZemekDiscus2Czech Republic
32Czech RepublicS50JosefŠpiříkLS8Czech Republic
33PolandMRMMarcinMartynaDiscus2Poland
34Czech RepublicADXJiříAdamLS8Czech Republic
35PolandLTOLeszekTomasikDiscus2Poland
36Czech RepublicEMAEmanSadíkLS8Czech Republic
37Czech RepublicJNJanNyčLS8Czech Republic
38Czech RepublicR1KRudolfKalousekDiscus2Czech Republic
39Russia574ValentinTornaviDiscus2Russia
40SerbiaIDMMicoIvanovicDiscus2Serbia
41Czech Republic7TPetrPlintaLS8Czech Republic
42Czech Republic63PetrSadíkLS8Czech Republic
43Slovak RepublicMILMiroslavLadňákDiscus2Slovak Republic
44Poland030MarekMarcusDiscus2Poland
45RomaniaERAOvidiuFederLS8Romania
46Czech RepublicJV1JaroslavValouchDiscus2Czech Republic
47Slovak RepublicH7JardoPinčekDiscus2Slovak Republic
48GermanyB54BernhardArndtASW28Germany
49FranceGE7GoldenEagleDiscus2France
50United StatesJS6JanSvetlikASW28United States
51GermanyDANDenisBaranovLS8Germany
52PolandWRWWitoldRozakLS8Poland
53BelgiumREAQuintenHermansDiscus2Belgium
54PolandAG0AdamGórskiLS8Poland
55United StatesCMCarlosMikelsenASW28United States
56GermanyMNMarcusNeumannDiscus2Germany
57South AfricaWTFJasonAdriaanDiscus2South Africa
58South AfricaGHZGregoryHartDiscus2South Africa
59GermanyMMUMathiasMuenchASW28Germany
60NorwayAXMArne MartinGüettlerLS8Norway
61RussiaMATMathewetMathewetLS8Russia
62ArgentinaCHACharlswashCharlswashDiscus2Argentina
63TurkeyJAMJamepirwayJamepirwayDiscus2Turkey
64---BARBarnypokBarnypokASW28---
65New ZealandABOAbookzzptAbookzzptLS8New Zealand

Typy kluzáků používané v soutěži

Státy zapojené do soutěže