clock  SELČ |  UTC | 1 z 71 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016 AlpenPokal 2016

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2015/16:
Martin Dvořák (CCC), Piotr Raczynski (PIT), Mathias Münch (MMU), Thomas Holloran (TWH), Bob Fielder (CKF), Jaroslav Valouch (JV1), Jon Holland (123), Helmut Künne (F9), Jan Oorthuijsen (WW) & Miloš "Cadfael" Koch (MK).

AlpenPokal 2016 › Výsledky › Den 1 › 30.04.2016

Trénink Den 1 Den 2 Den 3 Den 4 Den 5 Den 6 Den 7 Den 8 Celkové výsledky

Racing Task | Final Results | Maximum Points: 555 | Day Factor = 1.0000
# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN POINTS
1 Finished Marek Marcuss 030 SP-0303 Discus2 248.1 km 01:53:16 131.4 km/h 0 555
2 Finished Jon Holland 123 G-RUSH LS8 248.1 km 01:54:46 129.7 km/h 0 544
3 Finished Jiri Adam ADX OK-0024 LS8 248.1 km 01:55:08 129.3 km/h 0 542
4 Finished Lubos Faitz LFM OK-4812 Discus2 248.1 km 01:56:31 127.8 km/h 0 532
5 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 Discus2 248.1 km 01:58:02 126.1 km/h 0 522
6 Finished Hans Nyc JN OK-6200 LS8 248.1 km 01:59:10 124.9 km/h 0 514
7 Finished Erik Praznovsky EP OM-1974 LS8 248.1 km 02:02:25 121.6 km/h 0 493
8 Finished Miodrag Ivanovic IDM YU-1039 Discus2 248.1 km 02:03:07 120.9 km/h 3 486
9 Finished Valentin Tornavi 574 RA-SLY Discus2 248.1 km 02:04:19 119.7 km/h 0 482
10 Finished Radek Mica RUM OK-5417 LS8 248.1 km 02:04:32 119.5 km/h 0 480
11 Finished T Broty TB OK-0516 Discus2 248.1 km 02:08:36 115.8 km/h 0 457
12 Finished Dmitry Andreyev D2A - Discus2 248.1 km 02:08:45 115.6 km/h 0 456
13 Finished Aleksey Chernov AV7 AIRMAN LS8 248.1 km 02:08:57 115.4 km/h 2 453
14 Finished Martin Dvorak CCC OK-9252 LS8 248.1 km 02:09:28 115 km/h 1 451
15 Finished Petr Plinta 7T OK-0357 LS8 248.1 km 02:10:09 114.4 km/h 0 448
16 Finished Jiri Nemecek N31 OK-6431 LS8 248.1 km 02:12:06 112.7 km/h 0 438
17 Finished Milos Koch MK OK-1823 ASW28 248.1 km 02:14:30 110.7 km/h 0 425
18 Finished Petr Polach SOP OK-6808 Discus2 248.1 km 02:18:55 107.2 km/h 0 403
19 Finished Josef Spirik S50 SPIRA LS8 248.1 km 02:20:14 106.1 km/h 0 397
20 Finished Rudolf Kalousek R1K OK-7777 Discus2 248.1 km 02:20:27 106 km/h 0 396
21 Finished jiri holub JHO OK-4408 Discus2 248.1 km 02:21:56 104.9 km/h 0 389
22 Finished Zdena Zazova BZZ OK-3710 ASW28 248.1 km 02:27:27 100.9 km/h 0 364
23 Finished Wlodzimierz Kowalski DB9 SP-2964 ASW28 248.1 km 02:38:04 94.2 km/h 0 322
24 Outland Miroslav Ladnak MIL OM-ORLE Discus2 195.63 km 0 221
25 Outland Piotr Raczynski PIT SP-2901 Discus2 194.53 km 0 220
26 Outland Petr Sadik 63 OK-6538 LS8 57.6 km 0 65
27 Crashed Rene Queiroz RQ PT-ZRQ LS8 185.15 km 0 0
28 Crashed Tomasz Zwolinski TZ2 SP-0028 LS8 54.1 km 0 0
29 Crashed Pavel Snajdr ST LT5 Discus2 37.77 km 0 0
30 Crashed Leszek Tomasik LTO SP-2188 Discus2 36.1 km 0 0
31 No IGC Lukas Zemek 27 OK-9405 Discus2 12.33 km 0 0

downloadStáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, Detour%...)

Briefing › Den 1 › 30.04.2016 › 20:00 SELČ › Sobota

Briefing Map

Server:AlpenPokal 2016
Heslo:
Datum:30.04.2016
Čas:20:00 SELČ (18:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenerie:Austria2 [2.0]
Třída:Standard Class
Typ tasku:Racing Task
Čas race-in:1 min.
Startovní okno:120 min.
Čas startu:12:30:00
Condor datum:12.06.2016
Výška startu:max. 1700 m QNH


Vzlet:Benediktbeuren
Start:Penzberg Bf
1. OB:Erwald Bf
2. OB:Schoenberg Caste
3. OB:Kufstein A12X In
4. OB:Holzkirchen A8 B
Cíl:Benediktbeuren
Vzdálenost:248 km


Létání v mracích je zakázáno! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání.
Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku.
Lítejte BEZPEČNE, hodně štěstí všem pilotům!


download  Stáhnout letový plán (FPL soubor) | Austria2 XCM files for XCSoar


comments powered by Disqus